Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

0905 409 187, 0905 632 144

POLITIKA SPOLOČNOSTI

pre oblasť kvality, BOZP a enviromentu

....................................................................................................

  • Maximálnym zameraním sa na potreby zákazníkov zabezpečovať zvyšovanie kvality poskytovaných služieb a tým udržať výhodné postavenie a dobré meno spoločnosti na trhu.
  • Starostlivosť o zamestnancov je rovnako dôležitá ako starostlivosť o zákazníka. Včasná informovanosť a dostatočná motivácia zamestnancov sú základné atribúty napredovania spoločnosti.
  • Zdrojom napredovania spoločnosti je trvalý proces zvyšovania kvalifikácie jej pracovníkov. Vzdelávaním a informovaním zabezpečuje uvedomelosť svojich zamestnancov v oblasti starostlivosti o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci a životné prostredie.
  • Za kvalitu vykonanej práce zodpovedá každý pracovník na svojom poste.
  • Spoločnosť uplatňuje princípy prevencie voči negatívnemu ovplyvňovaniu životného prostredia a v ochrane zdravia zamestnancov pri práci.
  • Dôraz kladieme na plnenie platných právnych noriem a iných požiadaviek, s osobitným dôrazom pre oblasť životného prostredia a bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.

 

Bratislava 18.6.2014


Miroslav Schnierer, Dušan Uriča
konatelia spoločnosti

ODBER NOVINIEK

Máte záujem o zasielanie informácií o zľavách a akciách? Napíšte sem svoju e-mailovú adresu a budete mať prehľad o novinkách, akciách.RÝCHLY KONTAKT

Klimaservis Bratislava s.r.o.
Domašská č.10, 821 07 Bratislava

tel.: 0905 409 187, 0905 632 144
tel./fax.: 043/4956498
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Scroll to top